HOCUS FOCUS
MAGICAL MARKETING

בונים אתרים שמשיגים תוצאות

תתארו לעצמכם שיש לכם מחלקת דיגיטל שמטפלת בהכל.  
אתר שנראה ומתפקד נהדר, פניות מלקוחות חדשים, ניהול תוכן ותקשורת, ניתוח ובקרה תמידיים.

והכי חשוב: יש לכם אסטרטגיה ותוכנית מסודרת. אתם יודעים בכל רגע לאן מתקדמים ומה משיגים ותמיד אפשר לקבל ייעוץ והכוונה.  

אנחנו מספקים פתרון שלם בדיגיטל:

בנייה
אחסון
פרסום
AI לעסקים
תוכן
אוטומציה
מתחילים פה
Schooly siteTLV Demo systemUDE English schoolRialiMashmaut centerCtiramBar Tours IsraelHebrew Gymnasia
Schooly SiteTLV Demo siteUDE English schoolRialiMashmaut CenterCtiramBar Tours IsraelHebew Gymnasia

לקוחות שסומכים עלינו

אנחנו מתרגשים מכל לקוח חדש ומרגישים זכות ואחרויות להגשים מטרות

לוגו משרד החינוךלוגו רשת בני יוסףלוגו קריית מוצקיןלוגו עיריית חיפהלוגו שיבא - בית ספר לדימותלוגו בר טורס ישראללוגו הגימנסיה העבריתלוגו עורך דין תומר חגבי

בניית אתרים - איך אנחנו עובדים ?

גם אתר תדמית או דף נחיתה, צריכים להשיג את המטרה העסקית שעבורה הם הוקמו, וזה תמיד דורש יסודיות ודיוק.

מחקר

המטרה היא להבהיר ולגבש את ההצעה הייחודית שלכם ללקוח. משהו שיבדל אתכם וייתן לכם את היתרון. 

לשם כך, אנחנו לומדים את העסק שלכם לעומק: השוק, המתחרים וכמובן את השירותים\המוצרים שאתם מציעים ומה היתרונות שאתם יכולים להציע ללקוח. 

הגדרת מטרות ברורות ומפורטות

יחד אתכם נגדיר בדיוק מהן התוצאות שאנחנו רוצים להשיג.

להקים אתר אינטרנט זה משהו אחד, אבל להקים אתר אינטרנט שמשיג לעסק תוצאות, זה משהו אחר. רק לאחר שאנחנו יודעים בדיוק מה רוצים להשיג, אפשר להגדיר תכנית עבודה.

קונספט וזהות לאתר שלכם

מגדירים את הרושם והתפיסה הכללית שאנו רוצים שמבקרים באתר יקחו איתם.

עדיין אין עיצוב, אבל חושבים על חוויית המשתמש הרצויה והמאפיינים המרכזיים שיתמכו במטרות שאנחנו רוצים להשיג.

גיבוש תכנית עבודה - מדברים

יצירת רשימת המשימות שעל הפרק ולוח זמנים מפורט.

התכנית כוללת את התוכן הנדרש לאתר, אפיון מבנה מפורט, עיצוב ובניית האתר, הטמעת התכנים, העלאת האתר לאוויר, חיבור האתר לכלים החשובים גמו גוגל ופייסבוק והמשך לפעולות שיווק ופרסום.

הקמת האתר - מבצעים

מתקדמים ומבצעים את כלל המשימות. הביצוע כולל מעקב וביקורת: תכנון לעומת ביצוע והתאמות להשגת היעדים שהוגדרו. דגש מושם על חוויית משתמש שהיום יותר מבעבר צריכה להיות מעולה.

מלווים אתכם להשגת התוצאות

אנחנו ממשיכים ללוות אתכם ככל שתרצו ותצטרכו. אם זה בתמיכה וניהול של האתר ואם זה בשיווק ופרסום, חיבור האתר למערכות הארגוניות שלכם וכל צורך נוסף.

אנחנו רוצים לטפל בדיגיטל, כך שאתם תוכלו לטפל בעסק.

פרויקטים אחרונים

אתר מובייל כרמית תירם
אתר מובייל כרמית תירם
אתר מובייל עורך דין תומר חגבי
אתר מובייל בר טורס ישראל

כמה זה עולה ? 

על מנת לתת לכם הצעת מחיר מסודרת, אנחנו קודם לומדים מה נדרש בכדי להשיג את המטרות שלכם ואיך אנחנו משתלבים בתמונה ומספקים הכי הרבה ערך.  

אתם יכולים להיות בטוחים שהצעת המחיר שניתן לכם תגיע ממקום אחראי ומתוך ראייה רחבה למכלול הצרכים שלכם.

אז למה כדאי לעבוד איתנו ? 

יש לכם על מי לסמוך

מאז 2010 ועוד היום אנחנו בונים אתרים. כחברה שהקימה ומתחזקת מאות אתרים במגוון מערכות, יש לנו את הניסיון ושיקול הדעת לבחור את הבחירות הנכונות עבורכם: באיזה מערכת כדאי לבנות את האתר ובאיזה כלים צריך להשתמש, איזה עיצוב כדאי שלא יהפוך למיושן מהר מידי, איך מבצעים התאמה טובה לטלפונים ועוד ועוד. בחירות שחשובות בזמן בניית האתר וגם במשך הזמן ולאורך עדכונים ותחזוקה שוטפת של האתר.

כמובן שאנחנו מעורבים ומסייעים ככל שאתם רוצים משלב הרעיונות והמחשבות, דרך גיבוש המטרות, הקונספט ועד השלמת האתר לפסיק האחרון.

המערכת שנכונה עבורכם

לעסק שלכם יש את הצרכים, המטרות והאופי הייחדי. לכן, לפני שאנחנו מחליטים באיזה טכנולוגיה כדאי לבנות אתר האתר, אנחנו דואגים להבין מה חשוב לכם ולמטרות שלכם מהאתר ורק אז מחליטים באיזה מערכת כדאית לבנות עבורכם אתר. אנחנו שולטים במספר מערכות לבניית אתרים שמציגות יתרונות שונים: wordpress, wix, webflow ובהם אנחנו עובדים בטכניקות והכלים החדישים ואמינים ביותר.  

פתרון כולל לדיגטל שלכם.

אנחנו יודעים לדאוג לצרכי הדיגיטל שלכם מ א ועד ת. כולל הקמת האתר, אחסון, ניהול אבטחת מידע והגנות לאתר, תמיכה וליווי שוטפים, עדכוני תוכנה תקופתיים, הטמעת כלים נוספים לחיבור מול המערכת שלכם ולמעשה כל צורך שלכם בדיגיטל. אין צורך לקפץ ולגשר בין מי שבנה את האתר למי שמשווק אותו ומי שמאחסון אותו וכו'. באופן זה אתם גם מקילים על העבודה שלכם וגם חוסכים כסף.

חושבים על הצרכים השיווקיים שלכם

כחברת קידום אתרים, אנו לוקחים בחשבון את הצרכים השיווקיים של האתר כבר משלב התכנון שלו. באופן זה אנחנו חוסכים עבודה מיותרת ומכוונים את האתר כבר משלב התכנון והבנייה למטרות העסקיות שהגדרתם.

עיצוב וחוויית משתמש

אנחנו תמיד מייעצים ללקוחות שלנו לא להתפשר על עיצוב וחוויית המשתמש מכיוון שזה מה שהמבקרים באתר שלכם חווים ומרגישים. אמנם התוכן הוא כנראה החשוב ביותר, אבל אם האתר שלכם נראה לא מקצועי ולא מספק חוויה טובה ונוחה, יהיה קשה לכם לשדר מסר של מקצועיות עבור העסק כולו.

לכן אנחנו מקפידים בנושאים האלו וגם בפרויקטים של מגבלות תקציב קשיחות, אנחנו מוצאים פתרונות יצירתיים לעיצוב אתר מלוטש וקפדני.

מובייל זה חשוב- רוב המבקרים באתר שלכם יעשו זאת בעזרת טלפון חכם ולכן אנחנו מקפידים ועובדים על מנת שחוויית האתר במובייל תהיה מעולה. זה טוב למבקרים באתר  וגם לדירוג האיכות של האתר שלכם במערכות הפרסום השונות וחוסך כסף בפרסום.

מחיר כדאי לפתרון כולל

רוצים לקדם את האתר שלכם בגוגל וברשתות להשגת הכנסות חדשות ? אנחנו יודעים לטפל גם בזה בצורה מעולה. תוכלו להינות ממחירים עדיפים לפתרון כולל

שירות ואמינות

אנחנו נהנים לעזור לעסקים לצמוח ולהשיג עוד לקוחות ועוד הכנסות. אנחנו מבינים שתהליך צמיחה והתפתחות של העסק דורש השקעה שלכם וחשוב לנו מאוד ההצלחה של כל פרויקט. אנחנו, כמומחי אינטרנט, מלווים אתכם במגוון הצרכים שלכם בתהליך הזה על מנת להוביל לביצוע הטוב ביותר.

מחלקת הדיגיטל שלכם

אם תרצו לממש יתרונות נוספים כמו: פיתוח אפליקציה לעסק, חיבור אוטומטי בין המערכות בעסק שלכם, פיתוחים יעודיים וכדומה. אנחנו מטפלים בכל. ניסיון רב שנים בפיתוח מגוון מערכות החל מאתרי תדמית ועד מערכות ענק.

שאלות ששואלים אותנו

איזה אתרים אנחנו בונים ?

אנחנו בונים אתרים מסוגים שונים החל מאתרי תדמית של מספר דפים, אתרי מידע גדולים, אתרי מכירות, אתרי קורסים ומערכות גדולות לניהול מידע ארגוני. מכירים את הביטוי: "אין כזה דבר תפקיד קטן בסרט" ? אז אותו הדבר: "אין כזה דבר אתר קטן מידי" ברגע שלאתר יש מטרה ותפקיד בעסק שלכם, זה רציני וחשוב ואנחנו all in.

כמה עולה לבנות אתר ? 

אנחנו אוהבים חדשנות עסקית. לכן, מה שמעסיק אותנו קודם כל זה הרצון שלכם לעבוד איתנו מתוך הבנה כמה אנחנו יכולים לתרום לעסק שלכם מהניסיון והידע שלנו. אם יש רצון, ויש אמונה במטרה, אז יש גם דרכים יצירתיות לעבוד ביחד ואנחנו מצליחים לגבש מסלולים כאלו לעסקים שיכולים להתפתח, גם אם כרגע, לעסק אין תקציב מספק לבצע את מה שצריך. לסיכום: אם יש לכם חשש בנושא הכספי, ההצעה שלנו היא: דברו איתנו ותבררו לעומק. מקסימום תצליחו.

אתם בונים אתרים ב WORDPRESS ?

בוודאי. אנחנו גם בונים, גם מאחסנים ומספקים שירות כולל של עדכוני תכנה תקופתיים כפי שנהוג וצריך באתרים אלו.

וורדפרס הינה המערכת הנפוצה בעולם לבניית אתרים ומכילה יתרונות רבים. יחד עם זאת, יש לה גם חסרונות ולא תמיד זו המערכת הטובה ביותר לאתר הרצוי. אבל, כן, היא מועמדת טובה מאוד למרבית אתרי התדמית והתוכן ואנחנו משתמשים בה המון.

כמה זמן לוקח לבנות אתר תדמית לעסק ?

בדרך כלל, במסגרת עבודה של חודש, ניתן להקים אתר תדמית כך שיעמוד זמין ומעוצב כולל תכנים רלוונטיים ומוכן לקהל הגולשים.  

אבל, הלוז הזה גמיש ומושפיע מהצרכים של הלקוח. למשל: הקמנו למשל אתר לצילום חתונה בלייב בתוך 3 ימי עבודה ארוכים מאוד (- ;